+90(232)4651855
Hakkımızda

Şirketimiz ithalat, ihracat ve diğer gümrük hizmetlerini vermek amacıyla, 1950’li yıllarda, rahmetli Arif ERZEYBEK ve rahmetli Orhan TEMEL tarafından kurulan, uzun yıllar bölgemizde başarı ile hizmet veren Gümrük Komisyonculuğu firmalarının bir uzantısı olarak, Türkiye’nin Avrupa Birliği’ne giriş sürecinde ve değişen koşullara uyum çerçevesinde, Gümrük Müşavirleri; Erkan ERZEYBEK, Erhan ERDOĞAN ve A.Kadir ORAL tarafından, mevcut ERZEYBEK Gümrük Müşavirliği, EGEMEN Gümrük Müşavirliği ve MESA Gümrük  Müşavirliği Ltd. Şti.‘ leri yeniden yapılandırarak, 01.01.2003 tarihinden itibaren ÇINAR GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD. ŞTİ. adı altında hizmetinize girmiş bulunmaktadır.

Bugüne kadar verdiğimiz hizmetlere, bundan böyle şirket bünyemizde; 5 Gümrük Müşaviri, 8 Gümrük Müşavir Yardımcısı, Bilgi İşlem Departmanı, Liman Operasyon Bölümü, Yardımcı Hizmetler Grubu, Ticaret ve Sanayi Odaları, İhracatçı Birlikleri, Tarım İl Müdürlüğü, Zirai Karantina, TSE, Havaalanı, Antrepolar ve Serbest Bölgeler arasında, koordineli bir şekilde çalışan, 40 deneyimli ve yetkin personeli ile dinamik bir hizmet sunmaktadır.

Şirket olarak kendimizi, hizmet verdiğimiz firmalarımızın bir parçası saymaktayız. Onların yaşadığı sıkıntıları gidermek, üretimin kesintisiz devamını sağlamak, ihracatları gerçekleştirmek, işlemleri zamanında ve doğru yapmak, temsil ettiğimiz firmalarla bütünleşmek ve uyum içerisinde çalışmak en önemli hedefimizdir. Şunu çok iyi biliyoruz ki; Önemli bir hizmet sektörüyüz. Firmalarımıza hizmet sunmakta iddialıyız. Ama hiç unutmuyoruz ki; firmalarımız varsa biz de varız. İlkemiz; Güvenli, Doğru ve Hızlı hizmet vermektir.

Bu bağlamda sizlere hizmet vermeye devam etmekten onur duyacağımızı bilgilerinize sunarız.

Yorum